Зняття вінілової плівки з автомобілів

Зняття вінілової плівки з автомобілів | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги зі зняття вінілової плівки з автомобілів в Одесі.

Працюємо з якісними американськими плівками: LLUMAR, SUNTEK, Johnson. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу - до 5 років.

Точну ціну на зняття вінілової плівки з автомобіля ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу

Після того, як на автомобіль була нанесена спеціальна плівка, яка вигідно дозволяє відрізнити звичайний автомобіль від таксі, наприклад, багато хто задається питанням: як зняти плівку з автомобіля?

Чи важко зняти плівку?

Легкість зняття плівки з автомобіля залежить від кількох факторів:

  • якість плівки;
  • давність наклеювання.

Свіже покриття досить легко знімається. Цю роботу можна виконати самостійно. Після того, як плівка буде усунена, досить просто протерти поверхню кузова серветкою з використанням розчинника. Однак у цьому питанні необхідно виявити обережність, оскільки марка розчинника має бути грамотно підібрана, що, власне, може зробити лише справжній фахівець. Вся справа в тому, що агресивний розчинник, здатний не просто усунути на поверхні плями, але і нашкодити покриттю, наприклад повністю усунути блиск.

Занадто простий розчинник не зможе усунути адгезив, а отже, сприятиме тільки розмазуванню його по поверхні, в результаті доведеться докласти чимало зусиль для його видалення.

Чим довше плівка перебуватиме на кузові, тим важче її знімати. Під впливом зовнішніх факторів плівка просто втрачає свою еластичність, а далі відриватися починає нерівномірно і навіть шматками. Краї складно знімати без використання спеціального інструменту.

Особливості видалення плівки

Плівка для автомобільного кузова може бути різною. У цьому й полягають особливості її знімання.

  • Рекламні банери на автомобілях. Ці рекламні наклейки найпростіше знімати з поверхні скла.
  • Антигравійна плівка. Ці плівки, як правило, використовуються у разі, коли необхідно забезпечити захист нових автомобілів. Через деякий час зняти цю плівку не важко.
  • Карбонова плівка або вінілова. Якщо автовласник вирішив покрити кузов такою плівкою для того, щоб усунути видимі дефекти, необхідно бути готовим до того, що дефекти після зняття плівки будуть сильнішими. Деякі наносять таку плівку прямо на ґрунтову поверхню. Це велика помилка. Надалі після зняття плівки необхідно проводити кузовні роботи.

Чому знімати плівку краще довірити професіоналам

Для того, щоб зняти деякі види плівок, необхідно використовувати нагрівальні елементи, так як матеріал піддається деформації при нагріванні. При цьому температура має бути певною. У побутових умовах, а саме у звичайному гаражі, досягти цього практично неможливо. Поверхня кузова може просто потьмяніти або потріскатися, а також змінити колір.

Не можна використовувати сторонні предмети, які допоможуть усунути плівку. Вони можуть подряпати кузов, чого допускати не можна. Навіть пластикові елементи не варто використовувати, якщо немає достатнього досвіду їх застосування, щоб не зіпсувати поверхню кузова.

Саме тому краще замовляти послуги фахівців, які точно знають, як правильно усунути плівку та які пристосування використовувати, щоб не довелося проводити кузовні роботи для усунення дефектів з поверхні автомобіля.