Приклади робіт

Тонування стоп-сигналів та антихром Mercedes CLS.
Тонування задніх фар вже давно стало популярним «фішкою» для автомобілів. Також набирає популярності обклеювання хромованих деталей, таких як молдинги навколо скла, грати бампера та інших вставок на автомобілі. На Мерседес ЦЛС було зроблено ці роботи. Всі хромовані деталі та передній знак оклеїли чорною глянсовою плівкою. Задні ліхтарі обклеєні тонувальною плівкою.

Агресія для BMW 118.
До нас приїхав автомобіль БМВ 118. Власник «малечі» побажав трохи надати їй агресії. Переважно автовласник переживав з приводу обклеювання даху, а саме у знятті плавця. Для того щоб його зняти, не пошкодивши лакофарбове покриття, потрібна велика акуратність та професіоналізм. Ми з легкістю це робимо, зрізуючи плавець спеціальним ножем із тонким лезом. Загалом дах, дзеркала, спойлер обклеєні чорною глянсовою плівкою. Також зробили тонування задніх стопів, бронювання передніх фар прозорою поліуретановою плівкою, тонування лобового скла та три смужки на ґратах у М-стилі. Клієнт залишився дуже задоволеним результатом.

Тонування задньої півсфери Skoda Ovtavia.
Просто тонування задньої напівсфери авто.

Захист та стайлінг Land Cruiser 200.
Більшість замислюються про те, як зробити свій автомобіль індивідуальним та захищеним. Так і у випадку з цим «крузаком» власник побажав обклеїти дах, дзеркала та кришку багажника у чорний колір, а також покрити захисною плівкою передню частину автомобіля, яка включила у себе: бампер, фари, капот, крила та дзеркала.

Захист морди Audi Q7.
Захистити автомобіль хоче кожен. Хтось відкладає це питання, а хтось наважується зробити це одразу, доки на автомобілі не утворилися сколи. Логічно, що найбільш піддана зона для сколів – це передня частина автомобіля, тому і є найпопулярнішою для нанесення поліуретанової антигравійної плівки. На Audi Q7 була нанесена захисна плівка на бампер, капот, крила, дзеркала, фари, а також смуга на дах до початку панорамного люка.

Audi Q5.
Бронювання захисною плівкою

Nissan Juke.
Обклеювання чорною матовою плівкою.

Lexus LX570.
Бронювання поліуретановою плівкою.

Volvo XC 90.
Захист фар та видалення хрому.

Volkswagen Polo.
Обклеювання даху чорною плівкою, бронювання капота та фар.

Skoda Oktavia.
Обклеювання даху та дзеркал чорною плівкою. Тонування стопів.