Обклеювання автомобілів кольоровим вінілом

Обклеювання автомобілів кольоровим вінілом | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги з обклеювання автомобілів кольоровим вінілом в Одесі.

Працюємо з якісними американськими плівками: LLUMAR, SUNTEK, Johnson. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу - до 5 років.

Точну ціну на обклеювання автомобіля кольоровим вінілом ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу

Згодом лакофарбове покриття автомобіля помітно тьмяніє і зношується. Щоб уповільнити процес старіння ЛКП і захистити його від небажаної механічної дії, застосовуються захисні плівки. Ці плівки також використовуються в декоративних цілях.

Види захисних плівок

Плівки для захисту кузова автомобіля можна розділити на два види:

  • Поліуретанова плівка.
  • Вінілова плівка.

Плівка з поліуретану має гарні захисні властивості, але її набагато важче наклеїти. Вся справа в тому, що плівка з поліуретану набагато жорсткіша, ніж вінілова плівка. Також поліуретанова плівка коштує помітно дорожче, ніж вініл.

Багато автовласників вважають за краще наносити плівку не на всю поверхню кузова, а на окремі його елементи. Поліуретановою плівкою бронюються фари, дзеркала. Тобто ті ділянки, які найбільше схильні до пошкоджень. Поліуретанова плівка має чудові захисні якості, оскільки ця плівка розроблялася для військових цілей. Такою плівкою захищені лопаті військових гелікоптерів, які експлуатуються у пустельній та гористій місцевості. Поліуретанова плівка добре захищає як від дрібних камінців, так і від абразиву.

Вінілова плівка більш затребувана, оскільки, крім захисту, вона може виконувати ще й декоративну функцію. Вінілова плівка еластичніша, ніж поліуретанова, і тому вона добре розтягується. Це дозволяє плівці ідеально повторювати всі особливості рельєфу кузова. При обклеюванні вінілом легко видаляються складки та зморшки. Нанесення вінілової плівки на кузов автомобіля обходиться набагато дешевше, ніж обклеювання плівкою з поліуретану.

Переваги вінілової плівки

Це засіб захисту кузова має безліч переваг. За допомогою вінілової плівки можна зберегти не тільки лакофарбове покриття в первозданному вигляді, але і повністю змінити колір автомобіля. Обклеювання вінілової плівкою буде коштувати набагато дешевше, ніж повне фарбування автомобіля. Вініл добре захищає лакофарбове покриття від сонячних променів, і за потреби вінілова плівка швидко змінюється на нову. Головними перевагами вінілової плівки є:

  • У разі потреби плівку можна швидко змінити;
  • За допомогою вінілової плівки можна швидко змінити колір автомобіля;
  • За допомогою вінілу можна швидко змінити колір окремих елементів кузова;
  • Вінилова плівка захищає не тільки від гравію, а й від піщано-соляної суміші. Плівка перешкоджає виникненню корозії;
  • Плівка з вінілу може відновлювати свою форму навіть при сильному зминанні. Головне, щоб не було порушено цілісність плівки;
  • Вініл перешкоджає вигоранню лакофарбового покриття. Така плівка буде особливо корисною для власників автомобілів червоного кольору;
  • Плівка з вінілу швидко наноситься як на весь кузов, так і на окремі його ділянки;
  • Правильно наклеєна вінілова плівка може використовуватися протягом 10 років.

Умови для обклеювання

Щоб максимально якісно нанести вінілову плівку на поверхню лакофарбового покриття, потрібно дотримуватись необхідних умов. По-перше, потрібно знайти хорошого майстра або компанію, які мають належну матеріально-технічну базу. Вінілову плівку потрібно наклеювати в теплому та чистому приміщенні, де є гарне освітлення. Також у такому приміщенні має бути можливість зволоження повітря. Це потрібно для того, щоб зменшити кількість пилу. Пил може потрапити на поверхню кузова, і негативно вплинути на шар плівки, що клеїть.

Вінілову плівку можна наносити на поверхню лакофарбового покриття тільки в тому випадку, коли температура всередині приміщення знаходиться в діапазоні від 15 до 25 градусів Цельсія. Які умови може надати авто сервіс, який професійно займається обклеюванням. Також у таких автоцентрах менеджери допоможуть провести розрахунок необхідної кількості вінілової плівки, що суттєво економить бюджет замовника. Цей розрахунок провадиться на основі вимірів. Як правило, плівка підбирається з однієї партії, щоб повністю виключити різницю у відтінку.

Де можна наклеїти кольорову вінілову плівку в Одесі

Наша компанія займається нанесенням кольорових захисних плівок вже багато років і має велику кількість постійних клієнтів. Звернувшись до нашої компанії, можна не тільки змінити колір свого автомобіля, але і перетворити його дизайн. У цій компанії працюють висококваліфіковані майстри, які за короткий час зроблять з вашого автомобіля справжній витвір мистецтва.

Для обклеювання кольоровим вінілом ми використовуємо лише плівки найвищої якості від іменитих брендів. Також ми виробляємо брендування будь-яких транспортних засобів, починаючи від легкових автомобілів та закінчуючи автобусами. Ми славимося не лише високою якістю, а й низькими цінами.