Атермальне тонування

Атермальне тонування | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги з атермального тонування автомобілів в Одесі.

Працюємо з якісними американськими плівками: LLUMAR, SUNTEK, Johnson. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу - до 5 років.

Точну ціну на тонування автомобіля атермальною плівкою ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу
Якщо вас цікавить атермальне тонування автомобіля, телефонуйте нам. У нашій фірмі можна скористатися послугами кваліфікованих майстрів, які виконують всі роботи з використанням якісних матеріалів. Як результат – надійність, довговічність, значне підвищення комфорту. Зробіть атермальне тонування авто у нас – ви залишитеся задоволені!

Що означає "атермальне" тонування?

Не любите водити машину у спеку? Шукаєте при паркуванні тінь, щоб сонячні промені не «випалювали» салон? Невдоволені законодавством, яке забороняє тонувати лобове скло? Є вихід – сучасна технологія атермального тонування лобового скла. По суті, мова вже не йде про кардинальну зміну кольору скла, так само, як і прозорість. Але завдяки використанню атермальної плівки створюються суттєві перешкоди перегріву та вигорянню салону. У спеку температура в кабіні автомобіля, залишеного на сонці, може бути дуже вражаючою. Суб'єктивні відчуття виражаються фразою «як у духовці». Хороший кондиціонер, звісно, допоможе впоратися з проблемою, і люди почуватимуться досить комфортно. Але лучі ультрафіолетового спектру все одно зможуть проникати всередину, загрожуючи "рідному" кольору салону. Нанесення на скло атермальної плівки дозволяє різко знизити як температуру в машині, так і загрозу зовнішньому вигляду декору.

Переваги атермального тонування перед звичайним

У середньому атермальна плівка має здатність знижувати розігрів кабіни під атакою сонячних лучів вдвічі. Звичайно, матеріали бувають різні, ефективність у них також різна. Для досягнення найкращого ефекту вибирайте плівки перевірених виробників, замовляйте послуги з їхнього нанесення тільки у професіоналів. Порівняно зі звичайним тонуванням атермальне має переваги: вищий ступінь захисту. Саме так: майже прозрачна плівка затримує сонячні лучі якісніше, ніж чорна чи навіть зеркальна. Якщо вам не потрібно ізолювати салон від сторонніх поглядів, а тільки від сонячних променів та спіки – вибирайте атермальний варіант.