Установка автоскла в Одесі

Установка автоскла в Одесі | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги зі встановлення автоскла в Одесі.

Також виконуємо будь-які роботи пов'язані з автомобільним склом (ремонт, заміна, встановлення). Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу.

Точну ціну на встановлення автомобільного скла ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу

Будь-які дефекти автомобільного скла - особливо коли йдеться про лобове - вагомий привід звернутися на СТО. Зменшення жорсткості цього елемента машини – найпоширеніша причина появи інших несправностей. При своєчасному втручанні спеціаліста та незначних дефектах можна виконати ефективний ремонт та уникнути повної заміни автоскла. Наша компанія займається продажем та встановленням стекол всіх розмірів для машин будь-яких типів. Ми працюємо з легковими, комерційними транспортними засобами, спецтехнікою. У нас можна замовити заміну чи ремонт з виїздом майстра.

Установка автоскла з виїздом в Одесі

Будь-який дефект лобового скла - вагома причина для негайного звернення до сервісу. Такі несправності ускладнюють огляд дороги, тому можуть спровокувати аварію. Машини з пошкодженим склом не проходять технічний огляд.

Іноді відремонтувати цей елемент неможливо. Установка нового скла - єдине правильне рішення, коли:

  • сколи дуже глибокі - наприклад, через попадання в тріщину стороннього предмета;
  • авто потрапило у серйозну ДТП;
  • двірники сильно потерли поверхню скла;
  • елемент втратив первісний вигляд, став каламутним;
  • виконується ремонт даху - тоді ж проводять встановлення нового скла з відновленням кузова.

Самостійна заміна чи ремонт - складний процес, який неможливо виконати без спеціального інструменту та професійних навичок. Для цього краще звернутися до нашої компанії.

Фахівці нашої компанії завжди враховують особливості конкретних моделей та марок транспортних засобів. Звернувшись до нас, ви можете замовити виїзд майстра в Одесі. Це дуже вигідна послуга, яка стане в нагоді у разі непередбачених ситуацій - наприклад, несподіваних поломок або великих аварій.

Ремонт, заміна встановлення скла у клієнта

Ремонт скла – не дуже тривалий процес, він займає близько 30 хвилин. Спочатку елемент очищається, а потім за допомогою скотчу прочищають безпосередньо саме місце дефекту.

Щоб сколи далі не розтріскувалися, їх засвердлюють спеціальною машинкою. Пошкодження заповнюється рідким склом, або полімером - ця речовина повинна повністю відповідати конкретному транспортному засобу.

Потім скол обробляють ультрафіолетом і полірують.

Купити автоскло із заміною в Одесі

Заміна з установкою - більш тривалий та складний процес. Дуже важливо зняти старий елемент так, щоб не пошкодити отвір кузова з ущільнювачами. Одночасно потрібно переконатися у відсутності корозії, видалити залишки старого герметика.

Вибір та встановлення нового автоскла – процедура, яку краще довірити професіоналам. Деталь повинна повністю відповідати машині за розмірами, бути достатньо якісною, довговічною та надійною.

Ми пропонуємо відновлення скла або ремонт будь-якої складності із встановленням нового за всіма правилами. Для цього вам навіть не потрібно добиратися до СТО. Послуга виїзду автомайстра до клієнта потрібна тоді, коли пошкодження дуже серйозні. Тоді керування авто стає не тільки незручним, а й небезпечним.