Полірування автомобілів в Одесі

Полірування автомобілів в Одесі | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги з полірування автомобілів в Одесі.

Якісне ручне полірування. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу.

Точну ціну на полірування автомобіля ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу

Професійне полірування авто, ціна якого невисока, допоможе усунути найдрібніші дефекти на поверхні кузова і надати йому чудового зовнішнього вигляду. Наша компанія в Одесі виконує комплекс робіт із відновлення деталей кузова.

Якісне полірування авто займає чимало часу. При цьому повинні використовуватися найкращі пасти та сучасні інструменти. Не дивно, що вартість полірування автомобіля не може бути надто низькою. На неї впливають різні параметри, в деяких випадках різниця може перевищувати 30%.

Що визначає ціну полірування кузова автомобіля

Перший етап - це миття автомобіля, воно здійснюється при виконанні абразивного або захисного полірування. Якщо на поверхні кузова залишиться пил та інші дрібні елементи, вона дряпатиметься. Чим брудніші деталі, тим вище може бути вартість миття.

Наступний параметр, який впливає на ціну полірування кузова, її тип. Абразивна обробка коштує дорожче, ніж захисна. На вартість полірування кузова автомобіля також впливає засіб, який використовуватиметься для неї. У своїй роботі ми застосовуємо склади від відомих світових виробників, які дозволяють гарантувати високу якість виконання робіт.

До складу полірувальних паст можуть входити такі компоненти:

  • тефлон;
  • віск;
  • силікон;
  • синтетичні речовини.

Від типу поліруючого складу залежатиме насиченість кольору кузова, а також термін експлуатації захисної плівки. Так, поліролі на восковій основі мають мінімальний термін служби. За показниками довговічності одними з кращих є синтетичні матеріали, тому при їх використанні ціна полірування машини буде максимальною.

Інші параметри, що впливають на ціноутворення

При абразивному поліруванні активно використовуються наждакові кола, які допомагають ефективно видалити видимі потертості. Вартість витратного матеріалу невисока, проте цей процес є досить трудомістким і призводить до підвищення вартості послуг.

Абразивне полірування підбирають під лакофарбове покриття, що використовується на кузові. Зі підвищенням його твердості ускладнюється робота. Абразивні поліролі призначені для нанесення покриття різної твердості. Чим вище показник, тим дорожче коштує матеріал.

Вартість відновлювального полірування автомобіля додатково залежить від марки транспортного засобу. Якщо автомобіль преміум-сегмента, тоді його ЛКП відрізняється високою міцністю. Для таких машин кожна поліроль підійде. Це пояснює, чому ціна полірування авто високого класу вища, ніж бюджетніших транспортних засобів.

Наша кампанія в Одесі виконує комплекс послуг з відновлення, фарбування та полірування кузовів авто. Звертайтесь! Наші ціни полірування автомобіля приємно Вас здивують. Ми допоможемо отримати міцне захисне покриття, яке додасть поверхні особливого блиску та шику!