Полірування скла автомобілів

Полірування скла автомобілів | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги з полірування скла автомобілів в Одесі.

Якісне ручне полірування. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу.

Точну ціну на полірування скла автомобіля ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (063) 840-8-666 або написав у Viber.
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу

Дослідному водієві відомо, що стан як лобового, так і заднього скла безпосереднім чином впливає на якість водіння. Сколи, тріщини, помутніння – це неповний перелік проблем, із якими згодом стикається практично кожен власник авто. Альтернатива дорогій заміні є – полірування скла автомобіля, яке з майстерністю та професіоналізмом виконає один із фахівців Одеси, зареєстрований на нашому сайті.

Полірування автоскла потрібно тоді, коли вади після тривалого використання стають занадто помітними і призводять до дезорієнтації на дорогах. Регулярна робота двірників, хімічне та механічне очищення скребком, дрібні камінці, пісок, пил та інші забруднення не тільки псують зовнішній вигляд автоскла, а й збільшують ризики ДТП. Спочатку фахівець оцінює доцільність обробки – послуга доречна при неглибоких подряпинах, затирах, потертостях, засвітах від фар, каламутних розлученнях. При позитивному результаті проводяться обов'язкова підготовка скла та наступне апаратне полірування із застосуванням спеціальної пасти.

Якщо вашим автосклам настав час повернути колишню гладкість, прозорість і красу, читайте відгуки на нашому сайті і вибирайте вподобаного фахівця в Одесі. Крім полірування, багато майстрів пропонують додаткові послуги, наприклад, дрібний ремонт, тонування, обробку спеціальними засобами та інше.