Полірування фар

Полірування фар | Avtotonirovka.od.ua
Надаємо послуги з полірування фар автомобілів в Одесі.

Якісне ручне полірування. Досвід роботи понад 10 років. Гарантія на виконану роботу.

Точну ціну на полірування фар ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (073) 528-13-30 або написав у Telegram
Наші переваги
Гарантія до 5 років
Відповідаємо за якість своєї роботи. Даємо до 5 років гарантії на виконану роботу.
Понад 10 років досвіду
Працюємо вже понад 10 років. Знаємо всі нюанси та аспекти по роботі з плівками.
Доступні ціни
Пропонуємо нашим клієнтам максимально доступні ціни на наші послуги.
Швидке виконання роботи
Працюємо швидко і не затягуємо виконання. Середній час виконання замовлення - 1 день.
Безготівкова оплата
Будь-який спосіб оплати. Працюємо як з готівковим, так і безготівковим розрахунком.
Якісні матеріали
Використовуємо тільки якісні американські плівки: LLumar, Suntek, Johnson.
Детальніше про послугу
Зниження світлопропускних характеристик фар автомобіля може спричинити серйозні проблеми. Обмеження видимості у темний час доби призводить до погіршення керованості та підвищує ризик виникнення ДТП. Щоб це виключити, рекомендується проводити професійне полірування скла фар автомобіля в сертифікованих сервісних центрах. Правильно проведена процедура дозволить повністю відновити параметри заводу оптики. Наш сервісний центр пропонує послуги, спрямовані на підвищення комфорту та безпеки транспортних засобів. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, тому здійснюють полірування скляних та пластикових фар автомобіля якісно та швидко. Завдяки проведенню даної процедури істотно збільшується яскравість світла, що пропускається, і, відповідно, покращується видимість. Крім того, усуваються будь-які подряпини та потертості. Ми маємо сучасну технічну базу, яка дозволяє ліквідувати дефекти світлотехнічних пристроїв. Полірування скла фар автомобіля включає:
  • усунення потьмарення;
  • шліфування для видалення подряпин;
  • відновлення прозорості.
Крім того, ми наносимо спеціальні полімерні покриття, що захищають поверхню від зовнішніх механічних впливів. Як часто потрібно робити полірування фар авто? Вважається, що полірування скла фар потрібно автомобілям кожні 50-60 тисяч кілометрів пробігу. Знос світлотехніки безпосередньо визначається умовами та тривалістю експлуатації транспортного засобу, а також матеріалом, з якого виготовлена оптика. Наприклад, полірування пластикових фар, на відміну від скляних, має виконуватися набагато частіше (кожні 30 тисяч км). Світлотехнічні елементи втрачають прозорість від:
  • дії гравійної та асфальтної крихти;
  • абразивного стирання пилом, що створює мережу дрібних подряпин на поверхні;
  • відкладення опадів хімічних реагентів та вихлопних газів;
  • неправильна обробка скла під час миття.
Навіть незначні подряпини та мікроскопічні потертості можуть знизити яскравість головного світла. Щоб мінімізувати негативні ефекти, багато автовласників купують потужніші лампи, внаслідок чого підвищуються ризики перегорання проводки від навантаження. Однак найбільш раціональним варіантом буде полірування скла фар автомобіля. Фахівці нашого сервісного центру мають багаторічний досвід роботи та використовують тільки найновіше обладнання. Ми відполіруємо фари будь-яких розмірів, виготовлені з різних матеріалів. Використання спеціальної пасти гарантує безпеку для автомобіля та відсутність будь-яких пошкоджень покриття. Ми протягом багатьох років надаємо послуги з реставрації автомобілів. За цей час компанія заслужила довіру багатьох клієнтів і розширила спектр робіт, що проводяться. Професіоналізм фахівців та наявність професійного обладнання гарантують високу якість послуг та низькі ціни на них. Шліфування скла фар, проведене на базі нашого центру, — це:
  • збільшення коефіцієнтів світлопропускної здатності оптичних елементів на 30%;
  • продовження термінів експлуатації оптики;
  • відновлення початкової прозорості.
Щоб уточнити ціни на професійне полірування скляних або пластикових фар або отримати детальну консультацію, потрібно просто зателефонувати нам. Хочете переконатися в цьому? Тоді звертайтеся до нас якнайшвидше, і ми із задоволенням повернемо вашому авто респектабельний вигляд та ідеальну якість світла на будь-яких дорогах!